Заказать обратный звонок
Режим работы Пн.-Пт. с с 09:00 до 18:00
Позвоните нам
  • 044-229-0089
  • (050) 445-97-01
  • (068) 831-62-58
Заказать обратный звонок
Кава в чалдах що це таке

Чалди, що це?

купить кофе в чалдахБагато кавоманів задають це питання пошуковикам інтернету. Відповідаємо: чалди це найбільш прогресивний, модний і найзручніший для споживача спосіб упаковки кави і чаю окремими порціями або, як їх прийнято називати, монодозами.

Чалдах Blaser Lilla & Rose являє собою разову порцію натуральної меленої кави або різаного чайного листа, вміщену між двох шарів екологічно чистого харчового фільтрувального паперу рослинного походження. Кожна чалда упаковується в пакетик з тришарової плівки, що гарантує збереження смакових і ароматичних властивостей вміщеного всередину продукту.

При цьому не застосовується ніяких консервантів або «хімії»! Тривалий термін зберігання гарантується за рахунок того, що процес фінальної стадії упаковки чалд відбувається в захисній атмосфері. Простіше кажучи, кисень, що міститься в повітрі і сприяє окисленню, витісняється осушеним інертним газом азотом. Як відомо, азот це основна складова атмосфери землі. Повітря, яким ми з вами дихаємо приблизно на 78% складається з азоту, він абсолютно безпечний для людини та інертний, тобто не вступає в хімічну реакцію ні з якими речовинами чи продуктами.

Відомо, що кава в зернах після розкриття упаковки зберігає аромат лише кілька днів, а мелена кава залишається «живою» на повітрі всього лише 4 хвилини! В процесі виробництва, кавова чалда формується і герметично упаковується в захисну атмосферу за лічені секунди, ось чому кава (кофе) в чалдах Blaser Lilla & Rose може зберігатися не менше 2-х років і при цьому кава нітрохи не втратить первинних властивостей.

Назва, саме слово «чалда», походить від італійського «cialda» - вафля, де і придумали цей спосіб фасування кави і чаю. Нам достеменно не відомо, що саме породило таку асоціацію в головах гарячих італійських каво-виробників.

Будьте в курсе новинок!
Подпишитесь на рассылки